HOME

Band

Členové kapely   Historie   Bývalí členové

Členové kapely

Daniel SOB
icq: 372 235 901 Přidej si mě
rok narození: 1991
nástroj: Kytara a zpěv
oblíbené skupiny: The Offspring ( jen americana), Blink182, Sum41, Plus44, Wohnout,Horkýže Slíže, Ska-p, TleSKAč, Bob Marley, Ziggy Marley,Green Day ( před american idiots), The Adicts, Ramones, Linkin park a mnoho dalších.

Marek LEDECKÝ
icq: 381 301 404 Přidej si mě
rok narození: 1987
nástroj:  Sólová kytara
oblíbené skupiny: Alice Cooper, Guns´n´Roses, Offspring, Good Charlotte, Sum41, p.o.d., prostě skoro všechno kde je elektrická kytara, kromě hácéčka ...

Dalibor PELC

icq: Nemá
rok narození: 1993
nástroj:  Baskytara
oblíbené skupiny: poslouchám úplně všechno

Honza SURA
icq: 479 249 731 Přidej si mě
rok narození: 1992
nástroj: Bicí
oblíbené skupiny: Blink 182, System of down, Linkink park

Historie

Tak náš začátek bych datoval někam kolem roku 2003, kdy jsme se v punkové euforii, kterou jsem procházel já a Žeňa (bubeník) , rozhodli založit kapelu. Bylo nám asi dvanáct a naše starší (výrazně starší) kamarádka nás zasvětila do punku. Takže jsme začali poslouchat Visací zámek, nosit káema, různý pyramidový obojky a další krok byl založit punkovou kapelu. Já jsem dostal elektrickou kytaru a zesilovač, ale bicí nám scházelo, takže nám náš kámoš daroval starej virbl a jednu starou hajtku, která nahradila všechny ostatní činely. Potom jsme se nastěhovali k nám do garáže, což byl prostor asi 3 metry čtvereční. Tam jsme naše bicí ještě doplnili o kotel, kterým se stala velká pixla od Primalexu. No v této chvíli jsme byli punkové duo Eva a Vašek. Ve dvou (kytara+zpěv a bicí) jsme odehráli první koncert na mikulášské besídce na Božáku, kterej byl velmi zajímavý. Hráli jsme jednu písničku, která obsahovala náš text a hudbu od Visáčů Traktor. Text byl o tom, jak se dotyčném strašně ožral a nakonec ho zmlátili skinheadi. Refrén byl: ožral jsem se, ožral jsem se, ožral jsem se, jako dán. No lidi na to celkem koukali, kde se v tak milých klukách objevilo tolik nenávisti. Tento song už nehrajeme. Nějakej čas po koncertu jsme vzali basáka a začli hrát už výhradně svoje texty i muziku. S tímto basákem, jsme se rozešli ve zlém. Potom jsme se rozhodli natočit demo, které se stalo už od začátku omylem. Na demu jsou staré písničky, které jsou za prví na nic nahraný a za druhý jsme bezprostředně po nahrání vzali nového kytaristu Máru a naše muzika se k nepoznání změnila. Začali jsme více koncertovat a přibrali jsme k sobě basáka Dalibora, kterej je z nás nejmladší, takže nebude moct odejít, protože by byl pod silným šikanováním, které by po jeho odchodu nastalo. Takže abych se vrátil k demu, je to vlastně taková vzpomínka na dobu minulou. Prosim nesuďte naší muziku podle tohoto dema.

2007 - Nový bubeník Honza Sura

Bývalí členové

Filip Kunc - Basa
Michal Heřman - Zpěv
Julka Pavlyuková - Keyboard
Jenda Sapoušek - Basa
Matouš Valtera - Basa
Tomáš Beran - Basa
Žeňa Shorban - Bicí
Venca Širatovský - Saxofon


Novinky Akce Band Texty Forum Reporty Stahni si Diskografie Media Odkazy Galerie Kontakt CzukrShop
Novinky | Band | Texty | Forum | Akce | Stahni si | Diskografie | Media | Galerie | CzukrShop
Copyright 2007 by Caribix